01.06.2015

Для малечі Тростянецького району в День захисту дітей дорослі влаштували свято саме так, як його люблять і розуміють діти.

Благодійний фонд «Добродар» став ініціатором акції «Діти — наше майбутнє». У рамках акції кожна дитина, яка брала участь у районному фестивалі-конкурсі «Тростянецькі самоцвіти — 2015» отримала в подарунок апетитне морозиво, симпатичні повітряні кульки й патріотичні прапорці. Відзначали дитяче свято в традиційному для райцентру місці — в районному Будинку культури та на площі перед ним.

Не залишилися поза увагою Благодійного фонду «Добродар» дітки, батьки яких позбавлені права піклування. У Тростянецькому районі таких діток 39. У Буди, Летківку, Оляницю, Цибулівку, Торканівку, Ободівку, Глибочок, Демківку, Капустяни до цих діток поїхали святкові листівки, цукерки, фломастери, альбоми й сувеніри.

У Тростянці відкрито дитячий будинок сімейного типу, де сім’я Недбаїв виховує п’ятеро діток. У День захисту дітей фонд «Добродар» привітав їх солодкими подарунками й побажав міцної сім’ї та щасливого дитинства.