14.03.2016

Благодійний фонд «Добродар» переміг у номінації «Благодійник: регіональний благодійний фонд» обласного конкурсу «Благодійна Вінниччина — 2015»

Цього року Вінниччина приєдналася до Національного конкурсу «Благодійна Україна», де на державному рівні відзначаються заслуги українців, які жертвують власними зусиллями, коштами та часом на те, аби світ навкруги ставав досконалішим та кращим. З усієї України на участь у цьому конкурсі надійшло 712 заявок. Кількісно першість посіла Житомирська область, на другому місці за кількістю поданих заявок – Вінницька область, на третьому – Київська.

14 березня у Вінницькому музично-драматичному театрі імені Садовського відбулася церемонія вшанування учасників та переможців першого регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина — 2015», де конкурсна комісія до останнього тримала таємницю про переможців та лауреатів кожної номінації. На регіональний конкурс «Благодійна Вінниччина» було подано 110 заявок від 70-ти благодійників, які оцінювалися в 14 номінаціях. Номінантів оцінювали за п’ятибальною шкалою згідно критеріїв, які визначає національний конкурс: масштабність проекту, ступінь досягнення запланованої цілі, креативність ідеї тощо.

У номінації «Благодійник: регіональний благодійний фонд» бурштинового Янгола Добра здобув Благодійний фонд «Добродар». Фонд організований більше року назад, але ініціатори його створення благодійністю займаються вже давно. Фонд проводив свою роботу в межах Тростянецького району, фінансував Тростянецького футбольну команду, в минулому році завершив зведення Свято-Андріївської церкви, надавалася адресна допомога та допомога місцевій ветеранській організації, триває активна волонтерська робота. З часом фонд розширюватиме свою географію, бо соціальна робота та меценатство не мають меж.

У номінації «Благодійник: фізична особа» почесним Дипломом лауреата нагороджений ініціатор створення Благодійного фонду «Добродар», відомий в Тростянці меценат і благодійник Ігор Хміль.

– Люди, які допомагають іншим, зазвичай не потребують нічого у відповідь, але ми вирішили відзначити їх заслуги, – сказав на церемонії голова оргкомітету конкурсу Дмитро Костирко. – Всі, хто взяв участь у конкурсі, роблять добро від чистого серця. Хочеться, щоб кожна їх ініціатива допомогла нам пройти через цей непростий час.

Лауреати ІV Національного конкурсу «Благодійна Україна» – по три благодійники в усіх номінаціях, що оцінюються Конкурсною комісією, – будуть названі 17 березня під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Укрінформ».