ОСНОВНІ ПРОЕКТИ ФОНДУ:

Допомога захисникам України

На сьогоднішній день вже передано матеріальної допомоги для потреб армії в зоні АТО на суму понад 500 тис. грн: медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, бронежилети, військовий одяг та спорядження.

Окрім цього, голова фонду Ігор Хміль особисто перерахував 100 тис. грн на придбання бушлатів, тактичних жилетів, приборів нічного бачення.

Взяти участь у допомозі нашим хлопцям, які захищають сьогодні нас і наших дітей, можна, долучившись до акцій, які проходять наразі в магазині «Наш Край» в смт Тростянець:

 • відсоток від кожної покупки перераховується на допомогу воїнам АТО.
 • на касах магазину встановлені прозорі скриньки, де Ви можете залишати решту коштів від покупки.
 • допомогу можна також надати у вигляді продуктів харчування чи засобів гігієни, які складаються в окремий кошик при вході до магазину.
 • Будівництво Храму Апостола Андрія Первозванного Української Православної Церкви в смт Тростянець

  Духовність суспільства – основний критерій благополуччя людства. Без духовності складно виростити дбайливих дітей, створити міцну гармонійну сім’ю, достойно прожити життя. Проект будівництва Храму є життєвою місією голови фонду Ігоря Хміля, справою його життя.

  Будівництво Храму розпочалося в 2008 році. До фінансування будівництва долучалися і миряни, і благодійники, детальніше про яких можна прочитати в розділі «Нам допомагають». Основну частину фінансування будівництва здійснено безпосередньо головою фонду «Добродар» - понад 5 млн грн.

  Підтримка спортивних ініціатив

  В 2012 році голова фонду Ігор Хміль розпочав підтримку чоловічої футбольної команди «Нива-Тростянець», яка здійснюється з тих пір на регулярній основі.

  Спорт варто підтримувати, особливо коли це стосується дітей та підлітків - майбутнього нашої нації. Ми беремо на себе відповідальність допомагати розвитку дитячого та юнацького спорту в межах своїх можливостей.

  Соціальні проекти

  Благодійний фонд «Добродар» реалізує соціальні проекти, які вирішують актуальні проблеми соціального захисту, культурного та духовного розвитку.

  Вважаємо себе частиною великої сім’ї українців, які своїми вчинками та роботою змінюють життя на краще. Усвідомлюємо, що чим більше людей і груп будуть залучені до соціального партнерства, тим краще буде жити суспільство в цілому. Переконані, що допомога, підтримка та комунікація – головні передумови успішного майбутнього нашої країни.

  Наша увага зосереджена на захисті вразливих людей та сімей, духовному розвитку молодого покоління, сприянні громадським ініціативам та рухам.