01.09.2016

Книги від «Добродару» — тростянецьким школярам

Славетний американський письменник та журналіст, лауреат Нобелівської премії з літератури 1954 року Ернест Хемінгуей лаконічно висловився про книги як про друзів, які мовчать, коли потрібно і дарують нам весь світ на долоні, коли нам це необхідно. Саме такі друзі — дитячі супутники в Країну знань, завітали до школярів тростянецької середньої школи №2.

На урочистостях з нагоди Дня 1 вересня тростянчанка, досвідчений лікар-кардіолог та добре знана людина в Тростянецькому районі Наталія Гора від імені Благодійного фонду «Добродар» та ініціатора його створення Ігоря Хміля привітала школярів та вчителів з початком нового навчального року, побажала успіхів у навчанні і вручила пакунки з книгами, які поповнять бібліотечний фонд школи.

Серед книг, презентованих школярам – казки про добро і зло, гомерівські твори про перемоги та поразки старовини, дитяча художня література про дивовижні пригоди Аліси, фантазійні оповіді барона Мюнхгаузена, морські пригоди героїв Жуля Верна, Олександра Гріна, мрійливість, силу духу та мужність героїв творів Антуана де Сент-Екзюпері, Марка Твена, Фенімора Купера та інших майстрів художнього слова.

Усі книги призначені для школярів молодших і середніх класів, тож 20 першокласників, що цього року розпочали шкільне навчання та їхні старші товариші з новими книгами видавництва «Богдан» поринуть у чарівний світ книги. Світ, де ми отримуємо знання, набираємося життєвого досвіду від покоління до покоління, заглиблюємося у роздуми, фантазуємо, співпереживаємо і формуємося як особистості.