01.10.2015

Напередодні голова Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль зустрівся з тростянецькими ветеранами.

У місцевому краєзнавчому музеї найпочеснішими гостями були Дмитро Йосипович Паламарчук — орденоносець, учасник бойових дій, Ганна Олексіївна Гоцуленко, яка зустрічала велику Перемогу під Прагою, тростянецький поет Михайло Яровий, який у свої підліткові 15 років був катований гестапо, Микола Олексійович Мельник – колись директор, учитель фізики та завуч Тростянецької середньої школи №1, — а зараз голова ради районної організації ветеранів України. Його енергії, життєрадісному настрою, таланту читати поезію напам’ять можна лише позаздрити.

У затишному краєзнавчому музеї з найтеплішими словами подяки до ветеранів звернувся Ігор Хміль. Він зазначив, що партизанський рух у часи Другої світової війни був другим фронтом для армії, а от рік назад — добровольці та волонтери стали фактично першим фронтом. У присутності школярів середньої школи №2 та керівництва музею Ігор Вікторович подякував нашим ветеранам, поспілкувався з ними, вислухав прохання й побажання від них. Не відмовив у тому, аби допомогти надрукувати збірку поезій і прози Михайла Ярового, якого знають і поважають всі тростянецькі жителі. Як виявилося, Ігор Вікторович добре знаний, бо ветерани, вони такі – ніколи не забувають добрих слів та підтримки. От і цього разу теж не обійшлось без подарунків від Благодійного фонду «Добродар».

Завершення зустрічі було ще теплішим – за обіднім столом гості музею розповідали свої життєві історії, згадували молодість та висловлювали віру в те, що війна полишить наш спільний дім назавжди.

Наостанок зустрічі Ігор Хміль разом із ветеранами поклав до тростянецького пам’ятника загиблим воїнам корзину квітів як символ нашої спільної шани і скорботи за тими, хто поліг на фронтах.