01.12.2017

Благодійний фонд «Добродар» взяв участь у фінансуванні дитячого хореографічного колективу «Радість» (село Буди Тростянецького району) для поїздки на престижний танцювальний конкурс «Зірковий парад 2017», який проходив у Львові 24-26 листопада.

Сам факт існування танцювального колективу в невеличкому селі вже заслуговує на повагу до діток, які прагнуть до творчості, батьків, які стимулюють дитячі устремління та до керівника цього колективу Галини Шевчук.

Хореографічний колектив «Радість» не раз брав участь та здобував призові місця у творчих фестивалях та конкурсах. Зокрема, колектив став лауреатом двох перших премій фестивалю-конкурсу «Щасливе майбутнє», що проходив в Ладижині 22 жовтня.

Підготовлені до львівського фестивалю «Зірковий парад 2017» композиції діти виконали на відмінно, тож завоювали симпатії членів журі і вибороли головне звання – переможці.

Благодійний фонд «Добродар» щиро вітає хореографічний колектив з перемогою і бажає будянським танцюристам великих і впевнених перемог у майбутньому.