05.10.2015

За впровадження енергоощадних технологій

5 жовтня 2015 року в Тростянецькій районній державній адміністрації пройшла нарада із селищним та сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, директорами шкіл, районних служб. Тема для розмови — впровадження енергоощадних заходів, підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Тростянецькому районі в 2015 році.

Під час районної наради голова Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль був відзначений почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації та Вінницької обласної ради за активну підприємницьку роботу щодо впровадження енергоощадних технологій. Засновані ним підприємства свою основну роботу спрямовують саме на те, аби на виробництві та в побуті споживачі користувалися продукцією, яка значно скорочує енергозатрати. За такою продукцією майбутнє.

Засновані Ігорем Хмілем компанії виготовляють та реалізують унікальне світлотехнічне обладнання, яке не має аналогів серед традиційних освітлювальних пристроїв. Це обладнання дозволяє зменшити споживання електроенергії у 8-12 разів та збільшити ресурс роботи в 3-5 разів. Уся продукція сертифікована та відповідає найвищим стандартам якості.