07.06.2015

Дитяча футбольна команда Тростянця виборола 2-е місце в престижному міжобласному турнірі.

5-6 червня дитяча футбольна команда Тростянецької ДЮСШ взяла участь у міжобласному дитячому турнірі, який проходив у Ставищі (Київська область).

Перший день турніру для тростянецької команди пройшов на переможній хвилі. У тридцятихвилинних матчах хлопчики обіграли дуже сильну команду зі Ставища (Київська обл.) із рахунком 2:1, «насуху» перемогли команду з Таращі (Київська обл.), забивши три голи, і розгромили команду з Богуслава (Київська обл), влучивши у ворота суперника шість голів, пропустивши лише один.

В спекотних умовах продовжилися змагання на ставищенському стадіоні й наступного дня, але погода не завадила тростянчанам показати бійцівський характер, більше того – вранішня зустріч із футболістами м. Умані стала найрезультативнішою грою всього турніру. Уманчани не встигали за динамікою гри, яка відбувалася здебільшого на їхній половині поля, а забиті тростянецькими хлопчиками сім м’ячів не залишили суперникам жодного шансу. Рахунок — 7:1.

Після безперервного футбольного успіху, який дався чималим напруженням сил юніорів, гра з міською командою Білоцерківської ДЮСШ завершилася нічиєю (1:1). За словами тренера тростянецької «молодіжки» Василя Долюка, футболісти мали потенційну можливість продовжити серію перемог, але трішечки «не дотиснули» білоцерківську «Зміну», яка й стала переможцем турніру. Ця гра була вирішальною, тож перша й остання поразка від наступного суперника — команди «Сокіл» не зіграла жодної ролі. Найкращі спортивні якості на ставищенському полі показали Богдан Ярмак, Олександр Гора, а найчастіше в сітку суперника влучали Максим Поваров та Владислав Саула.

У результаті запеклого дводенного змагання тростянецькі спортсмени вибороли друге місце, залишивши далеко позаду команди, які посідають призові місця на обласних турнірах і чемпіонатах. Пишаємося нашими срібними призерами і бажаємо хлопчикам нових спортивних перемог на футбольних полях області й України.

Додамо, що участь у турнірі стала можливою завдяки небайдужості батьків, які вірять у своїх спортсменів, тростянчанина Олександра Ярмака та фонду «Добродар» в особі його голови Ігоря Хміля, які фінансово підтримали команду юніорів.

Склад команди Тростянецької ДЮСШ 2004-2005 р.н. — срібного призера міжобласного турніру:

Геннадій Мишенський, Богдан Ярмак, Олександр Гора, Іван Сауленко, Богдан Тиснозуб, Денис Чорновіл, Євген Жук, Максим Поваров, Дмитро Гонта, Денис Гонта, Денис Савінець, Владислав Саула, Володимир Андрущенко