07.09.2015

Голова фонду «Добродар» Ігор Хміль подарував тепловізор бійцю АТО на передовій

Питання нічної оптики дуже гостро стоїть в українській армії. Якщо одягом, бронежилетами, їжею та водою учасників АТО споряджає держава і волонтери, то без відповідної оптики наші захисники вночі як сліпі кошенята. Часто бувало, що один тепловізор рятував життя бійців цілого батальйону. А ще за допомогою тепловізорів наші хлопці можуть виявляти живу силу противника та легко визначити місцезнаходження снайпера чи мінометних розрахунків.

Тепловізорів не вистачає катастрофічно: держава їх поки що не поставляє, лише волонтери та неурядові фонди купляють їх малими партіями, бо коштують вони дуже дорого. Кожен тепловізор в армії – на вагу золота. Знаючи про таку нагальну потребу голова фонду «Добродар» Ігор Хміль придбав і доставив на передову тепловізор і передав його у використання солдату 14-ї бригади 2-го батальйону 4-ї роти Дмитру Борозенцю. На момент передачі тепловізора війська частина, де несе службу Д.Борозенець, перебувала на передовій лінії фронту біля с. Чермалик. Наразі його військова частина передислокована на блок-пости в районі Докучаєвська і тепловізор від Ігоря Хміля став очима для всього батальйону.

Відзначимо також, що 4 вересня, під час презентації Київської спілки ветеранів АТО, фонд «Добродар» відзначений Почесною грамотою цієї громадської організації за значний внесок у підтримку ветеранського руху учасників антитерористичної операції.