08.05.2016

Кожний учасник Великої Вітчизняної війни Тростянецького району вшанований подяками Благодійного фонду «Добродар»

Напередодні Днів пам'яті про героїв та жертв війни 1939-1945 рр. представники Благодійного фонду «Добродар» відвідали усіх інвалідів та учасників війни, які донині проживають в Тростянці і Тростянецькому районі. Їх залишилося небагато – усього 36, а от минулого року їх було ще 49. Григорій Миронович Власюк із Глибочка та Петро Ігнатович Редько із Китайгорода не дожили до 71-річниці Перемоги над нацизмом всього лише кілька днів…Вічна їм пам’ять!

У селах Северинівці, Летківці, Олександрівці, Ілляшівці, Красногірці, Китайгороді, Торканівці, Ободівці, Будах, Глибочку, Тростянчику, Скибинцях, Четвертинівці, Великій Стратіївці, Тростянці живуть 90-літні дідусі, які бачили горе від війни, і які добре знають ціну перемоги. Кожний із ветеранів, до кого ми завітали, дякував за увагу до них, за те, що люди не забувають про ратний подвиг, бо така увага – то найголовніше, що єднає покоління українців — вільних, життєлюбних та працездатних.

Герої тієї війни зараз вже немічні, хтось із них ще кріпить свої життєві сили, але все одно далі свого двору не виходять. Повезло тим, хто живе при дітях, але таких небагато.

Пам'ятаємо, шануємо.