08.06.2015

Але клуб зберіг свої позиції в турнірній таблиці першості Вінницької області з футболу (перша ліга) сезону 2014/2015 рр.

7 червня в 20-у турі першості Вінницької області з футболу сезону 2014/2015 рр. ФК «Нива» (Тростянець) приймав на своєму полі ФК «15 Громада» (с. Руданське, Шаргородський р-н), який посідає 3-й рядок у турнірній таблиці. Зразу відзначимо сильний склад команди, яка минулого року майже повністю була оновлена футболістами і фактично представляє як с. Руданське, так більшою мірою м. Вінницю.

Команда «Нива» вийшла на поле не в найкращому складі. Далися взнаки серйозні травми гравців, отримані на виїзді минулого тижня. В основному складі також не змогли зіграти кілька клубників, бо грали в районному чемпіонаті, який проходив паралельно з обласною першістю. Тренер «Ниви» Василь Долюк був змушений запросити до гри трьох футболістів «молодіжки», двоє з яких грали в «дорослій» команді вперше.

Перший тайм тростянчани відіграли в непоганій формі. Максим Кравець і Олександр Колісник створили кілька гострих моментів біля воріт противника, але фортуна цього разу була на стороні гостей. Перший тайм завершився одним пропущеним мячем в воротах «Ниви».

Весь другий тайм тренер ФК «15 Громада» використовував довгу лаву запасних, провівши з пів-десятка замін за цю 45-хвилинку. Свіжі сили додали до наших воріт ще три м’ячі, тоді як ворота гостей жодного разу влучені не були.

І хоч би що не говорили вболівальники про суддівську несправедливість і навіть підігрування гостям, результат футбольного матчу зафіксовано — 0:4. Однак «Нива» міцно тримається сьомої сходинки, випереджаючи на 10 очків команду, що розташувалася на 8-му місці.