08.07.2015

7 липня в центрі Тростянця формувався вантаж для відправки в зону АТО.
20-тонна вантажівка споряджена головою Благодійного фонду Ігорем Хмілем.

Автівку розмістили на площі, в якій з’єднані три головні вулиці Тростянця. Це було найзручніше місце куди потоки волонтерської допомоги стікалися з усіх боків: від церкви апостола Андрія Первозванного, складу на околиці селища, місцевого супермаркету «Наш край», який розташований в іншому місці. 14-метровий тентований кузов «Сканії» вмістив у себе питну воду, яку в зоні АТО називають стратегічним продуктом, засоби гігієни, продукти тривалого зберігання, військове спорядження тощо. Всі, хто хотів приєднатися до волонтерської роботи фонду — мешканці Тростянця, місцеві громадські рухи чи місцева влада — мали можливість це зробити протягом дня, коли багатотонна «Сканія» вантажилася для наших захисників.

Пізно ввечері тростянецька громада проводжала 20-ти тонний автомобіль, який вирушив до Києва. Гуманітарний вантаж освятив та благословив протоієрей Володимир Шарапанівський, настоятель Храму апостола Андрія Первозванного Української Православної Церкви.

Наступного дня, 8 липня, волонтерська «Сканія» від Благодійного фонду «Добродар» виїхала з-під Києва на схід. Того ж вечора Ігор Хміль разом із спецпризначенцями 12-го Батальйону територіальної Оборони «Київ» (Київ — 12) вирушив на передову. Маршрут пролягає через Артемівськ, Слов’янськ, Краматорськ, інші населені пункти, де дислоковані військові частини батальйону «Київ — 12» та бойові позиції наших захисників. Саме тут гуманітарний вантаж має кінцевий пункт призначення.

За інформацією про деталі перебування голови фонду «Добродар» на передовій слідкуйте на нашому сайті.