11.08.2015

Голова фонду «Добродар» Ігор Хміль нагороджений орденом Святителя Миколая Чудотворця

Віряни тростянецької церкви святого апостола Андрія Первозванного мали змогу прикласти свої вуста до нетлінних мощей святої Параскеви та чудодійних мощей Георгія Побідоносця. Їх привезли священнослужителі Тульчинської єпархії. З цього приводу в храмі відбулася урочиста літургія, яка правилася урочисто та святково, а церковний хор сьогодні уподібнювався голосам янголів. Після святкової літургії можна було спостерігати зворушливу церемонію причастя діток різного віку, яких батьки долучають до віри й слова Божого.

За таких урочистих обставин відбулося нагородження голови Благодійного фонду «Добродар» Ігоря Хміля за велику роботу за зведення церкви в Тростянці. За словами архімандрита Сергія, секретаря Тульчинської єпархії, таку церковну красу й велич на Вінниччині годі шукати. Все в церкві виконується досконало, красиво й Божим промислом.

Благочинна діяльність Ігоря Хміля вже давно відзначена Українською Православною Церквою. Зазначимо, що представлення до нагороди орденом Святителя Миколая Чудотворця відбулося ще минулого року і підписано Митрополитом Київським і всієї України Блаженнійшим Володимиром, який нині почив навіки, й лише зараз ця нагорода була вручена як шана і подяка за благодійність. Наостанок настоятель церкви святого апостола Андрія Первозванного протоієрей Володимир Шарапанівський благословив Ігоря Хміля та побажав досягнень, здобутків і здоров’я.