12.03.2016

Ініціатор Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль з друзями та однодумцями побував на сході з волонтерським вантажем

Разом з друзями та однодумцями ініціатор Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль спорядив та доставив для військових зони АТО волонтерський вантаж. Багатотонна вантажівка та бус споряджалися у Вінниці та Тростянці. На лінію зіткнення доставили крупи, тушонку, згущене молоко, інші продукти тривалого зберігання, бутельовану воду, якої хлопцям катастрофічно не вистачає.

Волонтери побували у військових частинах Волновахи, Мар'їнки, Артемівська, Краматорська, Слов'янська, Новоайдара, Попасної. Тут Ігор Хміль зустрів свого друга дитинства Сергія Мацілецького, який нині служить у національній гвардії, бачився із земляками, які несуть службу на східних рубежах.

Побувати на фронті і відчути щиру вдячність солдатів — це головніше, що отримують волонтери від таких регулярних поїздок. А для хлопців, які несуть сьогодні службу на сході, найважливішим є підтримка: матеріальна та моральна, що надихає їх й надалі нести службу в окопах та на блок-постах.

Разом з Ігорем Хмілем у цю березневу поїздку відправилися колишні учасники АТО, а нині активні волонтери Андрій Микита, Максим Борозенець, помічник голови Вінницької облради Вадим Хитрич.