12.03.2018

Благодійний фонд «Добродар» долучився до формування призового фонду учасникам турніру

Вже восьмий рік в Ободівці Тростянецького району проходить турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Пухальського. На змагання із року в рік приїздять більше сотні діти з Тростянця, Ладижина, Бершаді, Піщанки, Ямполя, Погребища, Вінниці. Цього року юні спортсмени приїздили із сусідньої Черкаської області. Змагання відбуваються у вікових групах від 2002 року народження.

Поєдинки тривають один день і нагороди, які підготували організатори турніру для переможців і учасників високо цінуються як юними спортсменами, так і їхніми спортивними наставниками.

Ідейними натхненниками щорічного турніру з вільної боротьби є мама Олександра Наталя Григорівна Пухальська, директор Ободівської спортивної школи Микола Іванович Мулько, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, дворазовий переможець Кубків світу Василь Тесминецький — друг Олександра, з яким разом тренувалися і досягали своїх вершин у спорті та житті. Цього року Олександру Пухальському виповнилося б 40 років…

Зі слів Наталії Григорівни, друзі Олександра — найцінніший скарб, який вона набула за життя. А ще син Дмитро, якого всиновила, а тепер ростить і виховує, і який також бере участь у змаганнях.

Кубки, медалі й почесні грамоти — такі відзнаки отримали переможці і учасники змагань. А ще турнір має гарну традицію — всіх учасників запрошують до великого спільного столу і пригощають стравами, які дбайливо готують організатори.

Благодійний фонд «Добродар» вже не перший рік бере участь у співфінансуванні турніру. Абсолютно підтримуємо таку ініціативу Наталі Григорівни і переконані, що цей турнір проводитиметься й надалі, а географія учасників та команд цього турніру буде лише розширюватися. Підтвердження тому – принципова згода тростянецької селищної влади про те, щоб із наступного року турнір проводити на базі спорткомплексу Тростянця.