12.05.2015

Днями для потреб АТО із-за кордону доставили позашляховик Mitsubishi L200. Витрати на купівлю, доставку і підготовку до бойових умов на сході взяв на себе Благодійний фонд «Добродар».

Машина мобільна, супернадійна, ідеальна для фронтового бездоріжжя, не кажучи вже про зовнішній бойовий вигляд. Вся внутрішня начинка – на висоті, тож аби відправити авто для АТО тростянецькі майстри наразі міняють «фасад»: перефарбовують кузов у «камуфляж». За тиждень уже в нових кольорах машину передадуть хлопцям батальйону «Азов», які четвертий місяць тримають під своїм контролем Широкине.

Mitsubishi L200 — не разовий дарунок фонду. «Добродар» та його голова Ігор Хміль підтримує учасників АТО давно й системно. Із самого початку військових дій на фронт доставляється все необхідне – спорядження, ліки, харчі. Люди, які працюють з Ігорем Вікторовичем, знову ж таки не разово на піку сплеску патріотизму, а постійно — з місяця в місяць, перераховують свою одноденну зарплатню для наших воїнів. До такого рішення співробітників тростянецького підприємства «Промспектр» та київського «Йо Лайт» приєднався ще й колектив тростянецького супермаркету «Наш Край». Це рішення свідомих патріотів, бо нинішня війна – війна кожного, і кожного з самим собою — з власною байдужістю та відстороненістю.

«Азовці» цінують міцний тил, віддячуючи ділом і словом: тримають на собі східні рубежі та щиро дякують «Добродар» за підтримку.