01.10.2015

Із середмістя Тростянця на фронт знову відправилася волонтерська фура. Дорослі збирали їжу та необхідні речі, а діти готували художні послання та долучилися до плетіння маскувальної сітки

10 жовтня, напередодні Дня захисника України, Благодійний фонд «Добродар» Ігоря Хміля об’єднав усіх, хто турбується про наше мирне майбутнє, переживає за хлопців на східних рубежах та в міру своїх можливостей підтримує армійців. Суботнього ранку біля центральної тростянецької арки Ігор Хміль організував збір волонтерської допомоги для воїнів на сході. Традиційно в багатотонник вантажилися вода, крупи, кава, чай, цукор, тушковані консерви, інші продукти тривалого зберігання.

А напередодні на ініціативу Ігоря Хміля діти багатьох шкіл Тростянецького району готували свої подарунки – малюнки та листи, бо знають, що це – обереги наших патріотів. Сотня малюнків була розміщена для огляду в фойє, а в актовому залі будинку культури проходив урочистий концерт на честь юних патріотів. Головними артистами на сцені теж були діти. Дитячий концерт зібрав повну глядацьку залу, а емоцій та приємних вражень вистачало на всіх – і глядачів й акторів.

Концертну програму розпочала Оля Чорнокозинська з Капустян із драйвовою піснею «Ми – Українці» й запалила потужною енергетикою та гарним настроєм весь зал. За нею на сцену з піснями та віршами про мир піднімалися дітки тростянецьких дитячих садочків №1, №2, №4. Ярослав Галицький та Настя Кучер із Четвертинівки декламували на сцені свої власні вірші.

На запрошення голови Благодійного фонду «Добродар» у концертній програмі взяли участь вихованці відомого не лише у Вінницькій області, й в усій Україні дитячого танцювально-спортивного колективу «Посмішка» з міста Гайсин під керівництвом Алли Миколаївни Поздоровкіної. Для першого номера на відносно невеличкій тростянецькій сцені одночасно виступали зо п’ять десятків маленьких майстрів й привнесли в залу масу позитиву.

За активну участь в концерті всі без винятку юні артисти були відзначені подарунками. Й щоби свято не забулося нікому, юні глядачі теж отримали приємні сюрпризи.

Після концерту всі глядачі та його учасники були запрошені до арки, бо саме там тривала акція «Захисти воїнами власними руками». На той час плелася наступна маскувальна сітка, а вже сплетена руками тростянчан — вантажилася до волонтерської допомоги. На імпровізованому мітингу голова фонду «Добродар» Ігор Хміль щиро подякував всіх жителів, хто долучався до такої волонтерської роботи і на знак щирих бажань і дорослих і малих жити в мирній країні разом з дітками пустив в небо рій повітряних кульок.