16.06.2017

Фундатор Благодійного фонду «Добродар», депутат Вінницької обласної Ради Ігор Хміль завітав до Тростянецької центральної районної лікарні, щоб привітати медиків з прийдешнім професійним святом.

Як оберіг для всіх, хто переступає поріг лікарні, Ігор Вікторович вручив ікону Святого Пантелеймона – покровителя лікарів і цілителя хворих. Цю ікону Ігор Хміль спеціально придбав для тростянецьких медиків, перебуваючи в паломницькій поїздці на Святій Афонській горі. «Тільки з Божою допомогою, та з допомогою медиків ми приводимо до ладу своє здоров’я. Тож нехай духовна сила цього оберегу кріпить всіх, хто звертається до вас за допомогою», — сказав Ігор Вікторович. Звернувшись до лікарів району на урочистих зборах, Ігор Вікторович, зокрема сказав, що святкування Дня медика важливе як для медиків, так і для всіх людей, бо від милосердя та кваліфікації лікарів залежить життя і здоров’я кожного з нас.

А щоб допомогти лікарям у їхній боротьбі за життя та здоров’я пацієнтів, Ігор Хміль передав у постійне користування тростянецьких медиків медичне обладнання: функціональні ліжка, протипролежневі матраци, різні види ходунків, яких потребують пацієнти, що перебувають в неврологічному, хірургічному та реабілітаційному відділеннях.

За словами завідуючої поліклінічним відділенням Тростянецької лікарні Наталії Гори, таке обладнання в лікарні не оновлювалося роками і саме його катастрофічно не вистачає. Обладнання, що є перебуває на балансі лікарні, вже давно зносилося через поважний вік, а отримане обладнання значно сучасніше та функціональніше.