18.07.2017

Благодійний фонд Ігоря Хміля «Добродар» завжди підтримує громадські ініціативи з облаштування спортивних територій. Бо спорт – це сила, витривалість, боротьба з власною лінню. Спорт – це життя.

Активні мешканці часто стають рушійною силою змін на краще. І приклад тому – колишні занедбані кімнати спорткомплексу на території Тростянецького селищного стадіону «Колос». За останні роки ці приміщення набули нового вигляду. Спортивні активісти і волонтери за підтримки селищної ради власноруч зробили тут ремонт, замінили вікна і двері, придбали спортивне обладнання. Благодійний фонд «Добродар» завершив облаштування залів новим сучасним освітленням.

Свого часу для атлетичного залу, де займаються і дорослі і діти, і чоловіки і жінки, було придбане та встановлене нове енергозберігаюче обладнання: лампи, світильники. А нещодавно закуплено та доставлено енергоефективне освітлення для тенісного залу, який відкриє свої двері восени. Як запевнили нас тростянецькі активісти, бажаючих пограти в настільний теніс - багато: від 5-річного віку і без обмежень.