18.11.2015

Соціальні та гуманітарні проекти Благодійного фонду Ігоря Хміля спрямовані на розвиток тростянецької громади

У міру своїх можливостей Благодійний фонд «Добродар» допомагає тим, хто звертається за підтримкою. Лише за останні місяці на адресу фонду та його голови Ігоря Хміля надійшли сотні звернень як від окремих людей, так і організованих груп про надання допомоги, й чимало цих звернень були задоволені.

Зокрема, подією для третьокласників Тростянецької середньої школи-гімназії №1 стало вручення сучасного ноутбука для використання в навчанні. Дітки та класний керівник тішилися тим, що отримали нагоду здобувати знання через сучасні технічні засоби. Як повідомила класний керівник Інна Олексіївна Мельник, вже давно закуплені електронні носії цікавої та корисної інформації, а от тільки зараз з’явилася можливість їх використовувати.

Учні Летківської середньої школи та їхні наставники висловили вдячність за велику кількість м’ячів, які отримали від фонду «Добродар». Баскетбольні, футбольні та волейбольні м’ячі стануть у пригоді як на уроках фізкультури, так під час тренувань дітей у спортивних секціях. Як нам повідомив їхній наставник, вчитель фізкультури Сергій Іванович Середа, під час навчання і в дні шкільних канікул діти із задоволенням відвідують шкільні спортивні секції, й вкрай необхідно було придбати та оновити спортивний реманент для школи.

Благодійний фонд «Добродар» відгукнувся на прохання вихователів та батьків Тростянецького дитячого садочка №2, й придбав сучасний холодильник. Ми були свідками як старий поламаний холодильник, який відслужив свій довгий вік, звільнив місце новому просторому побутовому приладу.

За кошти Благодійного фонду «Добродар» незабаром вийде в світ збірка поезій відомого тростянчанина, ветерана Великої вітчизняної війни Михайла Філімоновича Ярового. Фінансова підтримка була також надана для видання книги віршів «Коли добро робиш» голови Тростянецького районного товариства УРК Миколи Пруса, для друку газети місцевої ветеранської організації.

Фонд також підтримав мешканців вулиць Макаренка та Островського й надав необхідну допомогу для благоустрою пішохідної доріжки в районі цих вулиць.

А ще в цьогорічному заліку фонду «Добродар» – постійна спонсорська підтримка районної футбольної команди «Нива», завершення будівництва Свято-Андріївської церкви, масштабна волонтерська робота.