19.12.2016

До дня Святого Миколая Благодійний фонд «Добродар» підготував солодкі подарунки для діток Тростянецького району. У першу чергу, волонтери фонду навідалися до діток Ободівської школи-інтернату, де виховується та навчається понад 100 діток – без батьківської турботи, ласки та ніжності. До таких вихованців завжди приходять з душевним трепетом, бо саме таку малечу хочеться обійняти і захистити від соціальних бід та негараздів. Вихованці школи продемонстрували чудову новорічно-різдвяну виставу і отримали новорічні солодкі подарунки.

З солодкими подарунками ініціатор Благодійного фонду «Добродар» завітав до малечі Летківського дитячого садочка. Дітки раділи подарункам і дружно вітали працівників фонду з Днем Святого Миколая, прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

«Розпочинаються найказковіші дні – різдвяно-новорічні свята. Саме час загадувати бажання, які збуваються, якщо в них вірити, — звернувся Ігор Хміль до діток. – Тож нехай ваші бажання і бажання вашим батьків збуваються, а ви росли міцними, здоровими та щасливими».

Наостанок Ігор Хміль поспілкувався з директором дитячого садочка та вихователями, обговорив з ними шляхи співпраці та можливості участі цього позашкільного навчального закладу в грантових обласних програмах.