20.05.2018

Поетичне слово об’єднало митців Вінниччини

Напередодні Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій», 20 травня в Тростянці пройшов перший регіональний мистецький фестиваль «Садок вишневий коло хати». Ініціаторами та організаторами фестивалю виступив мистецький гурт «Зимова вишня» та його учасниці Світлана Баламут, Алла Гавришко–Бабічева, Світлана Кринична. Генеральним спонсором мистецького фестивалю виступив Благодійни фонд Ігоря Хміля «Добродар».

Фестиваль зібрав митців з Тростянця, Тульчина, Ладижина, Теплика та Вінниці. Вони співали авторські пісні, декламували власні вірші, читали епізоди власних прозаїчних творів, в основі яких глибока повага до національної культури, ніким нездолана любов до рідної землі та рідного слова.

На адресу фундатора фонду «Добродар» прийшли слова подяки від організаторів фестивалю:

— Дякуємо, Ігоре Вікторовичу, за підтримку і розуміння! Тростянеччина — славетний край, сповнений самовідданими творчими людьми, такими як Світлана Баламут, її друзі та мистецькі колеги із «Зимової вишні». Уславлення пам’яті Великого Кобзаря напередодні Міжнародного шевченківського свята «В сім’ї вольній новій», всенародна любов до його творчості свідчать про те, що наш народ шанує шевченківські традиції і започатковує нові, розбудовуючи і зміцнюючи духовність України! Свідчення цьому — перший регіональний мистецький фестиваль «Садок вишневий коло хати», до проведення якого Ви так щедро долучилися! Нехай Господь благословляє такі творчі починання, що сприяють розвитку народних талантів!»

Низький уклін благодійному фонду "Добродар" на чолі з Денисом Хмілем та депутату Вінницької обласної ради 17 скликання Ігорю Хмілю, завдяки фінансовій підтримці яких відбулося у смт. Тростянець прекрасне свято любові і шани до Великого Кобзаря - перший регіональний фестиваль "Садок вишневий коло хати"! Щире захоплення організаторськими здібностями Світлани Баламут і гурту "Зимова вишня!"