22.04.2024

Благодійний фонд «Добродар» подбав про придбання командної форми вихованцям Ободівської ДЮСШ. Як зазначає представниця Батьківського комітету Іванна Червонецька, дуже довгий період вихованці комунального закладу «Ободівська ДЮСШ» мріяли про командні костюми, завдяки яким будуть представляти свою команду на турнірах і чемпіонатах.

«Не залишився осторонь від такої благочинної справи, з любовʼю до спорту, з великим серцем - Ігор Хміль і його БФ «Добродар». З історії України ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Ви, Ігор Вікторовичу, підтвердили це, знайшовши кошти для допомоги у придбанні 26 спортивних костюмів нашоі ДЮСШ. Звичайно, море долонями не вичерпати, але, вносячи свою лепту у добру справу, Ви даруєте промінчик тепла, посмішку і пелюстку надії нашим юним спортсменам. У такий нелегкий час, коли люди потребують турботи і матеріальної допомоги, їх стає все більше і більше, і дуже важко знайти людину, здатну сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є! Ваша доброта і увага до потреб людей здобула до Вас заслужену повагу!, - зазначила у дописі на сторінці Facebook Іванна Червонецька.

Нам дуже приємно, коли наша робота оцінюється теплими словами. Це мотивує й надалі торувати широкою дорогою Благодійності, а подяки – то свідчення взаємоповаги і солідарності в нашому суспільстві у часи випробовувань.

«Нехай Ваше тепло і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам динамічно розвиватися, не втрачаючи завойованих позицій. Бажаємо Вам і Вашому колективу міцного здоров’я, великого щастя, благополуччя, успіху і удачі у всіх справах процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху!» - побажав батьківський комітет Ободіської дитячої юнацько-спортивної школи.