23.08.2015

Голова Благодійного фонду «Добродар», голова Тростянецького осередку партії «Самопоміч» Ігор Хміль спорядив для захисників черговий волонтерський вантаж.

Біля місця спорядження машини в середмісті Тростянця відбулася зустріч організаторів відправки вантажу, друзів-побратимів, однодумців та волонтерів. До них приєдналися мешканці Тростянця, аби побажати щасливої та безпечної дороги на схід.

За словами Ігоря Хміля, нинішня незалежність напряму залежить від хлопців, які стоять на блокпостах, відбивають хаотичні нічні атаки супротивника, розміновують поля, міста і села, наражаються щодня і щоночі на небезпеку від ворожих обстрілів. В умовах фактичної війни не пишні гуляння, а копітка та активна робота кожного українця для спільної перемоги — ось справжні прояви патріотизму та поваги до своєї країни, свого народу, кожного, хто зараз зі зброєю в руках відстоює наше незалежне майбутнє. Наш земляк, співзасновник Київської міської спілки ветеранів АТО Максим Борозенець зазначив, що зараз потоки волонтерської допомоги фронту меншають, тож особливо цінна допомога тих, хто незважаючи ні на що, підтримує хлопців на сході. А полковник, екс-комбат батальйону «Київ — 12» Андрій Микита подякував усіх, хто прийшов провести військову колону, що супроводжує волонтерський вантаж на схід.

Нагадаймо, Ігор Хміль здійснює активну волонтерську діяльність із самого початку протистояння на сході України. Для потреб армії було передано матеріальної допомоги на суму в понад 500 тис. грн. За останній час ця допомога поповнилася вагомим внеском. Зокрема, в червні 2015 року за кошти Благодійного фонду «Добродар» був придбаний і повністю підготовлений для виконання бойових завдань на сході бездоріжник, який використовується бійцями полку «Азов» на лінії розмежування під Маріуполем. Ігор Хміль особисто доставив його та іншу допомогу в Широкине, де дислокована база азовців. За допомогу в справі захисту Української держави голова фонду «Добродар» відзначений іменною подякою бійців і командування полку спецпризначення «Азов».

У липні 2015 року 20-тонний вантаж із продуктами та найнеобхіднішим для воїнів АТО, споряджений Ігорем Вікторовичем, був відправлений з Тростянця по маршруту Артемівськ, Слов’янськ, Краматорськ, інші населені пункти, де дислоковані військові частини та бойові позиції наших захисників. От і зараз новий споряджений багатотонний вантаж з продуктами харчування та речовим забезпеченням у супроводі Ігоря Хміля та його побратимів спрямований на східні рубежі для українських воїнів.