24.10.2017

Вже четвертий рік поспіль школярі Тростянецької середньої школи №2, члени команди «Тростянецькі козаки» перемагають в районному етапі всеукраїнських змагань. Під керівництвом досвідченого наставника Сергія Пунька діти потужно та професійно виборюють звання найкращих соколят в районі.

Посісти навіть призове місце в районному етапі не так вже й просто, бо вимоги до команди досить серйозні: відмінні навички стройової підготовки, глибокі знання з історії, вміння оперативно надати домедичну допомогу. Але чи не найважливіший критерій, за яким оцінюють учасників гри – це командний дух, який гартує вишкіл та бажання перемогти.

Напередодні районного етапу, під час особистого прийому батьки юних соколят звернулися до Ігоря Хміля по допомогу в придбанні форми. Така допомога була надана через Благодійний фонд «Добродар». Все – від головного убору до взуття, від рукавичок до курток-одностроїв — було придбано і підігнано відповідно до розмірів кожного учасника команди. Без зайвої скромності, за словами наставника Сергія Пунька, команда «Тростянецькі козаки» виглядали на районному етапі гри «Сокіл» («Джура») найкраще.

Благодійний фонд Ігоря Хміля «Добродар» висловлює вдячність батькам та наставнику за патріотичне виховання дітей, а команді – за високий моральний дух та прагнення перемагати. Бо саме «Тростянецькі козаки» як переможці районного етапу патріотичної гри «Сокіл» («Джура») представлятимуть Тростянеччину на обласному етапі військово-патріотичного змагання.