25.01.2024

Благодійний фонд «Добродар» продовжує виконання соціальної програми «Світлі громади». Але повномасштабне вторгнення внесло суттєві корективи в цю програму. Якщо до війни «Добродар» забезпечував громади Гайсинського району якісним світлодіодним освітленням вулиці сіл і міст, шкіл і садочків, закладів культури і мистецтва, то зараз в пріоритеті залишаються школи, садочки, а також укриття, які український народ змушений облаштовувати. Як захист від ворожих ракет, захист життя українців.

Зразкову роботу в плані будівництва укриття для школярів і мешканців міста Гайсин демонструє керівництво школи №4. Григорій Іванович Боровий, директор школи і адміністрація освітнього закладу під його керівництвом збудували сучасне укриття для школярів, вчителів та мешканців прилеглих будинків. Велика площа укриття дозволяє перебування у ньому під час повітряної тривоги 250 осіб. А ще на території школи за короткий час збудували додаткове укриття.

Для класів та нових укриттів Благодійний фонд «Добродар» передав енергоощадні світлодіодні світильники, а також якісні акумуляторні лампи на період відключення централізованого електропостачання. Освітлювальне обладнання передав освітянам та школярам фундатор фонду «Добродар» Ігор Хміль.

«Ми маємо дбати про кожну дитину, кожну людину, бо це найцінніший скарб нашої держави. Наша підтримка громад і українців та наших незламних захисників, ЗСУ триватиме й надалі», - зазначив голова Благодійного Фонду «Добродар» Денис Хміль.