25.10.2017

У День визволення України від нацистів волонтери Благодійного фонду «Добродар» разом з членами Тростянецької районної організації ветеранів та тростянчанами вшанували пам’ять героїв ІІ-ї світової війни, які поклали життя і здоров’я за мир і спокій на українській землі.

Традиційне покладання квітів, традиційна хода пам’яті й чуті не раз історії тієї війни… Ми не перестаємо вклонятися людям, які виборювали мир, шануємо загиблих та дослухаємося порад свідків того далекого лихоліття.

«Рецептом молодості і здоров’я Микола Олексійович Мельник, наш шановний вчитель фізики, а зараз – керівник Тростянецької районної організації ветеранів, завжди з усіма ділився залюбки. Ще в наші шкільні роки ми знали, що завуч школи, наш фізик Микола Олексійович дотримується чіткої дієти та постійно рухається. Фізичні навантаження плюс моральна «гігієна»: не злословити, не пліткувати, поважати усіх без винятку — дорослих і малих, з «чинами» і без, розрадити добрим словом і порадою, оптимізм та незрадливий погляд на життя – ось і весь секрет його активного життя. Всі знають, що Микола Олексійович у своєму зараз поважному віці щодня, як мінімум, долає власну «трасу здоров’я» — кілька кілометровий маршрут до села Буди й назад. Але не у всіх є воля та внутрішня сила слідувати порадам вчителя, як в моральному, так і фізичному плані»,— поділився своїми думками фундатор фонду «Добродар», заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Хміль.

Тож не рік і не два триває співпраця й духовна єдність Благодійного фонду «Добродар» з районною ветеранською організацією. Ми завжди йдемо назустріч один одному, бо знаємо, що без нашої взаємодії минуле буде забуто, а майбутнє – примарне.

Знаючи, наскільки важливим для наших ветеранів є спілкування, Благодійний фонд «Добродар» днями передплатив для організації ветеранів всеукраїнську газету «Ветеран України», допоміг в організації «партизанської поляни» та завжди підтримує творчі, культурні та оздоровчі ініціативи наших сивочолих наставників.