25.12.2015

Школи та садочки Тростянецького району отримали новорічні деревця від Благодійного фонду «Добродар»

Привчати змалечку берегти природу – одне із завдань батьків, педагогів, громади. Фонд «Добродар» вирішив посприяти в цій справі, провівши передсвяткову акцію «Парад еко-ялинок». Малечі та школярам Тростянецького району фонд подарував штучні ялинки, аби ті могли самі нарядити їх.

Ялинки були доставлені в тростянецькі дитячі дошкільні заклади, садочки Ободівки, Нової Ободівки, Великої Стратіївки, Гордіївки, Козинців, Летківки. Перед зимніми канікулами ялинки від фонду «Добродар» прикрасили школярі тростянецьких, ободівських, демківської, будянської, оляницької, великостратіївської, верхівської та інших шкіл району.

Мета акції «Парад еко-ялинок» проста й одночасно відповідальна: з дитинства привчати до шанобливого ставлення до природи, її ресурсів, цінувати кожне деревце на землі, примножувати, а не губити природу заради одномоментного бажання чи свята.

Усіх дітей та їхніх вихователів волонтери фонду привітали з прийдешніми святами та побажали щастя, миру та злагоди в кожному домі.

«Ялинка дуже гарна. Як тільки нам привезли різдвяне деревце, дітки зразу взялися прикрашати її та наряджати. Хтось приніс ялинкові іграшки з дому, хтось зробив власними руками. І тепер новорічна ялинка стоїть в школі на радість дітям, — каже Світлана Володимирівна Жуняк, заступник директора з виховної роботи Капустянської середньої школи I-III ступенів, класний керівник 2–го класу. — Крім цього новорічного подарунка голова Благодійного фонду «Добродар» Ігор Хміль нещодавно подарував нашому класу ноутбук. Презентації, відеофільми, аудіо записи – все це стало тепер можливим для наших другокласників. Дякуємо за увагу до дітей, щедрість. Нехай Новий рік приносить міцне здоров’я, злагоду в родині, достаток та мир».