29.01.2018

Благодійний фонд Ігоря Хміля «Добродар» профінансував необхідні роботи для облаштування спортивного залу

Допомога дитячим дошкільним та навчальним закладам – один із основних напрямків роботи Благодійного фонду «Добродар». Найбільш вагомі кроки з поліпшення зон навчання, відпочинку й дозвілля у цих закладах завжди мають підтримку.

До фонду надійшло звернення від батьків та вчителів Летківської СЗШ з проханням допомогти встановити захисні сітки для вікон у спортзалі. Справа в тому, що керівництву школи за активної участі вчителя фізкультури Сергія Івановича Середи вдалося домогтися заміни старих трухлявих вікон на нові пластикові термопакети. А от коштів на матеріали для антиударних засобів уже забракло. Тому Сергій Іванович звернувся до фундатора фонду, депутата Вінницької обласної ради Ігоря Хміля, аби той посприяв у вирішенні цього питання.

«Про заміну старих вікон на пластикові – ми вже писали. Але це було півсправи. Потрібно було ще їх закрити сітками від ударів м’ячами. А це кошти немалі! Діти навіть провели благодійну ярмарку, але по сьогоднішніх цінах – цього було замало! І тоді ми звернулись в благодійний фонд «Добродар», який очолює Денис Хміль», — йшлося на сторінці Летківської школи. Вихід був знайдений і необхідні матеріали придбані.

Сергій Середа накреслив проект, а працівники школи В.Задоянчук та В.Усенко зробили зварювальні та монтажні роботи в спортзалі. Тож уже відразу після зимніх канікул спортзал був готовий до проведення змагань, спортивних гуртків та уроків фізкультури.